t (2)

انتخاب تاج عروسی

برای انتخاب تاج عروسی ابتدا باید مدل لباس عروستان را انتخاب کرده باشید.
سپس مدل موی خود را انتخاب کنید که می خواهید باز باشد یا بسته و بعد اقدام به خرید تاج کنید.
اگر در لباستان مروارید بکار رفته است سعی کنید تاجی را انتخاب کنید که در آن مروارید بکار رفته باشد.
اگر لباستان با شکوفه های سفید کار شده است می توانید مانند همان گلها را تهیه و به عنوان تاج در روز عروسیتان در لابلای موهایتان بکار ببرید.
با توجه به فرم صورتتان مدل تاج را انتخاب کنید . در صورتیکه دارای پیشانی بلندی باشید سعی کنید از تاجهای کوتاه استفاده کنید.
قد آقا داماد را در نظر بگیرید. اگر با همسر خود اختلاف قد دارید و آقای داماد از شما بلندتر است می توانید از تاج بلند استفاده کنید و اگر عکس این قضیه می باشد از گل و یا شکوفه هایی در پایین سرتان استفاده کنید.
اگر مدل و پارچه ی لباس عروستان نسبتا شلوغ و بسیار کار شده است بهتر است از تاج های ساده استفاده کنید.
رنگ تاجی که انتخاب می کنید با رنگ سرویستان ست باشد که معمولا عروس خانم ها سرویس طلا و تاج سفید را انتخاب می کنند.

t (4)

راهنمای انتخاب آتلیه عروس

– اولین راه پیدا کردن یک عکاس خوب پرسیدن از آشنایانی است که به تازگی عروسی کرده اند.
– همچنین به فیلم کوتاهی که عروس و دامادها در مراسمشان پخش می کنند دقت کنید و در صورتی که کار آن عکاس و فیلم بردار مورد پسند شما واقع شد شماره تماسی که در آخر کلیپ نمایش داده می شود را بردارید و به آتلیه شان مراجعه کنید.
– از دیگر راه ها برای انتخاب آتلیه عروسیتان, سر زدن به آرایشگاه های مختلف است.
– در این روزها معمولا آرایشگران و عکاسان برای تبلیغ کارهایشان با یکدیگر همکاری می کنند.بنابراین به عکس های زده شده روی دیوار آرایشگاه ها دقت کنید شاید عکاس مورد نظرتان را از این طریق پیدا کنید.
– چند نمونه از کلیپ های عروسی آن آتلیه را برای انتخاب تصویربردار ببینید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.
در صورت پسندیدن کارهای یک عکاسی تمامی جزئیات را برای آنها ذکر کنید و لیستی از خواسته هایتان را تهیه کنید و – به عکاستان بدهید تا موردی را فراموش نکنند.
– فایل عکس های خود را بعد از مراسمتان از عکاسی دریافت کنید .
– از دو تا سه ماه قبل اقدام به رزرو برای عروسیتان کنید. مخصوصا اگر مراسمتان قرار است در اعیاد یا آخر هفته برگزار شود.

t (6)

تشریفات خاص مجالس

تقریبا از سال 1380 شرکت ها و موسسات خدمات و تشریفات مجالس رایج شدند و با استقبال بی نظیر زوج های جوان نیز روبرو شدند. موسسات تشریفات و خدمات مجالس به موسساتی گفته می شود که خدمات کاملی از مراسم عقد و تشریفات مجالس عروسی و خدمات مجالس نامزدی , جشن تولد,همایش و سمینار را ارائه می دهند.
این موسسات به مراسم عروسی شما ظاهری زیبا بخشیده و جلوه ی مراسم شما را چندین برابر می کنند. از جمله خدماتی که موسسات خدمات و تشریفات مجالس ارائه می دهند می توان به نور پردازی باغ تالار,آتش بازی , تهیه غذا, تهیه کیک و شیرینی,تصویربردار و عکاس مراسم,تزئین ماشین عروس,مزون لباس عروس,اجاره باغ تالار یا باغ عروسی,اجاره سالن اجتماعات برای همایش و سمینارها,گروه موسیقی,گل آرایی و… اشاره کرد.
نحوه ی چیدمان میز و صندلی ها در باغ تالار یا باغ عروسی و سرویس هر میز نشان دهنده ی کیفیت کار و دقت و سلیقه آن موسسه تشریفاتی می باشد.
در صورتیکه که می خواهید تمام مواردی را که ذکر کردیم را به یک موسسه خدمات و تشریفات مجالس بسپارید می بایست که از قبل روی میزان بودجه تان برنامه ریزی کرده باشید زیرا ممکن است هزینه عروسیتان کمی افزایش پیدا کند.
اما در صورتیکه تمامی خدمات مجالس و تشریفات مجالس خود را به یک گروه تشریفاتی و خدماتی بسپارید قطعا مراسم عروسی شما بی نظیر و باشکوه تر یرگزار خواهد شد . همچنین تمامی مسئولیت ها از دوش شما برداشته می شود. و تشریفات مجالس شما به بهترین نحو ممکن توسط این موسسات انجام خواهد گرفت.
تیم تشریفات مجالس لشکری با سال ها تجربه در این راه دریافته اند که چگونه بهترین شب زندگیتان را خلق کنند و خاطره ای خوب و فراموش نشدنی را در بهترین و رویایی ترین شب زندگیتان برایتان رقم بزند.